פדיקור

פדיקור על פי ההגדרה המילונית הוא טיפול קוסמטי/רפואי לכפות הרגליים

אבל מדובר בפינוק לכף הרגל טיפול בריאותי לצד מראה מטופח.

פדיקור הוא טיפול חיוני שחייב להיות חלק משמירה על שגרת הבריאות של כף הרגל 

אצלנו בישראל עם מזג אויר חם  כמו שלנו, כפות הרגליים חשופות כמעט כל השנה פדיקור הוא טיפול חובה.
כיום יש מגוון רחב של טיפולי פדיקור  

פדיקור בסיסי 

פדיקור שכולל את שיוף וסידור הציפורניים, הסרת עור מת מסביב לכל ציפורן ומריחת לק או ג'ל סיליקון בתוספת לג'ל לק.

פדיקור קלאסי 

פדיקור בסיסי עם פינוקים נוספים כמו הסרת עור קשה מכף הרגל, פילינג, ומריחת חמאת שיאה, עיסוי קל ולסיום מריחת לק או ג'ל סיליקון בתוספת לק ג'ל.-

פדיקור רפואי 

טיפול שמיועד לסובלים מבעיות שונות בכף הרגל כמו ציפורן חודרנית, יבלות ועוד. פדיקור זה כולל הסרה מקצועית של יבלות, טיפול עדין בציפורן חודרנית, הסרת עור קשה ועור מת מסביב לציפורן וכמובן – מריחת לק או. ג'ל סיליקון בתוספת שכבת ג'ל לק

ספא פדיקור

טיפול שכולל פדיקור רפואי מלא בתוספת מריחת מסיכה ייעודית לכף הרגל. המסכה מחדירה לחות לעור, מרעננת אותו, מחדשת את תאי העור ומעניקה לכף הרגל מראה משופר לצד מגע רך וקטיפתי. בתוספת טיפול באמבט פארפין לבחירה

לסיכום 

פדיקור הוא חלק מהשגרה היומיומית שלנו 
בעיקר הודות לחידושים (למשל פדיקור אקספרס)
שמאפשרים לשלב אותו בפעילויות שוטפות שונות.

טיפול פדיקור הוא חוויה נעימה, מפנקת ומרגיעה שטומנת בחובה יתרונות בריאותיים שונים ולכן הוא נחשב לטיפול חובה גם בחורף. אנחנו בטוחים שתתמכרו.  

בניית ציפורניים בג'ל סיליקון לרגלים

רוב הנשים מקפידות על טיפוח כפות הרגליים שלהן כל השנה, אבל, כאשר מגיעה עונת הקיץ ושעתם של הסנדלים וכפכפי האצבע מגיעה עמה, החשיבות של טיפוח כף הרגל אף עולה, אצל רובן.
כך יוצא, שכל אישה שרוצה ליהנות מלק איכותי, בשכבה אחידה ומרשימה, תגלה כי בניית ציפורניים בג'ל סיליקון לרגלים תהווה עבורה פעולה חיונית וחשובה.
מריחת ג'ל סיליקון על ציפורני הרגליים, לפני הלק ג'ל, טומנת בחובה שורת יתרונות ובין היתר: ג'ל סיליקון נחשב כבסיס בריא ובעל יכולות לשיקום ולהבראת הציפורניים.
יתרון נוסף נעוץ בעובדה שהג'ל אף מסייע במניעת נזקים להם עלולים לגרום חומרים אחרים בהם עושים שימוש לצורך טיפוח הציפורניים.

כל דבר טוב מתחיל מבסיס הנכון

כל מי שתחיל לאסוף מידע על חומרי בסיס לציפורניים, תגלה שרשימת האפשרויות היא לא קצרה וכוללת בין היתר: אקריל וג'ל מסוגים שונים, יחד עם זאת, מי שרוצה ליהנות מכל התועלות שכבת בסיס יכולה לטמון בחובה עבור הציפורניים שלה – אשר יבואו לידי ביטוי גם בנראות וגם בשיקום הציפורניים ובשמירה על בריאותן, תגלה כי בנית ציפורניים בג'ל סיליקון לרגלים, תהווה כבחירה הנכונה והטובה ביותר בעבורה.

לכפות הרגליים שלך מגיע הטוב ביותר

אם גם אתם מעוניינת ליהנות מכל היתרונות של מילוי\ציפוי בג'ל סיליקון לרגלים, תשמחי ודאי לגלות שאת נמצאת בכתובת הנכונה למטרה. 

במכון היופי והטיפוח הילה ביוטי בוטיק, מקפידים להציע ללקוחות רק את הטוב ביותר אותו הן יוכלו לקבל – וזה נכון לגבי כל קשת שירותי הטיפוח המקצועיים המוצעים במכון.
כך יוצא, שגם מי שמעוניינת ליהנות מכפות רגליים מטופחות, מרשימות ובריאות, תשמח לגלות שבמכון היא תוכל ליהנות משירות מקצועי ואיכותי של בניית ציפורניים בג'ל סיליקון איכותי לרגליים.

תקציר תוכן

בואו נדבר בוואטסאפ
1
צריכים עזרה ?
איך אפשר לעזור ?