מניקור

ציפורניים מטופחות ומתוחזקות היטב הן חלק חשוב מהופעתו של כל אדם, נשים וגברים כאחד. הבסיס לציפורניים מטופחות, בין אם אלה ציפורניים טבעיות, או ציפורניים בנויות, הוא  עור נקי וחלק סביב הציפורן. לכן מניקור רצוי מאוד לפני כל טיפול בציפורן, החל מבניה/הארכה  באמצעות ג'ל סיליקון ועד ציפוי ציפורן טבעית. אצלנו בהילה ביוטי בוטיק תקבלו טיפול מניקור מקצועי שיהווה בסיס מצוין להמשך טיפול בציפורניים בשיטות שונות. אחת מהן היא מניקור רוסי

למה חשוב לעשות מניקור ?

מומלץ לעשות מניקור מכמה סיבות:

  • מראה אסתטי: המניקור מנקה את העור שסביב הציפורן, מסלק עור יבש ויוצר מראה מטופח יותר של הציפורניים, האצבעות וכפות הידיים.

  • שמירה על בריאות הציפורניים והאצבעות: ביצוע מניקור, בוודאי לפני בניה אך גם באופן קבוע מדי תקופה, מקטין משמעותית את הסיכוי להתפתחות פטרת בציפורן או הצטברות עור יבש.

  • בסיס טוב לבניה בג'ל סיליקון: ניקוי עור עודף ויבש סביב הציפורן מאפשר בניה חזקה ויציבה יותר

היתרונות של מניקור רוסי

אצלנו בהילה ביוטי בוטיק אנו משתמשים בשיטת מניקור רוסי. המניקור הרוסי נעשה באמצעות משייף חשמלי בעל ראשים שונים, כשניתן לבחור בראש המתאים לעבודה שיש לעשות על הציפורן. למניקור הרוסי יתרונות על פני מניקור רגיל לפני בניית ציפורניים כי הוא מביא לתוצאות יסודיות המכינות את הציפורן טוב יותר לבניה ומאפשר לג'ל הסיליקון להיתפס חזק יותר ולהתייצב. גם ללא קשר לבניה, הוא מנקה את העור סביב הציפורניים באופן יסודי ונותן לציפורניים מראה מטופח ואסתטי.

מניקור- רק במכון מקצועי ומנוסה

בין אם אתם בוחרים במניקור רגיל ובין אם במניקור רוסי, חשוב ללכת למכון מקצועי ובעל ניסיון. היום ישנו היצע רחב מאוד של מכוני מניקור פדיקור, לא כולם עוסקים בתחום זמן רב וצברו ניסיון כפי שאנחנו צברנו בהילה ביוטי בוטיק, אחד המכונים המוכרים בצפון ובגליל המערבי. אנו מציעים בנוסף למניקור פדיקור גם שירותים נוספים כמו בניית ציפורניים, ציפוי, וגם הארכת ריסים ועיצוב גבות.  ועוד…

תקציר תוכן

בואו נדבר בוואטסאפ
1
צריכים עזרה ?
איך אפשר לעזור ?