הרמת ריסים

ריסים מעוגלות, ארוכות ומודגשות במראה טבעי, הן החלום הכמוס של כל אישה. טיפול של הרמת ריסים מאפשר לנו בכמה שלבים פשוטים להפוך את מראה העין לעשיר, מאופר לאורך זמן וגדוש ביופי. בהילה ביוטי בוטיק תוכלי ליהנות מטיפול קצר שיפזר קסם על הריסים שלך. הילה משתמשת במותג הידוע MY LAMINATION להרמת ריסים ובכך מאפשרת לך ליהנות מחודשים ארוכים של עמידות, יופי ומראה רענן וטבעי לחלוטין.

הרמת ריסים – 3 שלבים בדרך ליופי
טיפול הרמת ריסים הוא טיפול המתבצע על הריסים הטבעיות שלנו. הרמת הריסים נעשית ללא שימוש בתוספות של ריסים מלאכותיים או הדבקה, מטרתו העיקרית של הטיפול הוא ליצור הרמה ועיקול של הריסים. בנוסף ברוב המקרים מתבצעת גם צביעה של הריסים לצורך יצירת מראה מודגש יותר, הצביעה נשמרת עד שלושה חודשיים ולאחר מכן הריס חוזר לצבעו הטבעי. טיפול הרמת ריסים אורך כ-45 דקות.

שלבי הטיפול

לרוב הטיפול נעשה בשלושה שלבים עיקריים בהם מתבצעים: קיבוע,
סלסול והרמה של הריסים הטבעיים, כאשר כל שלב אורך כ 15 דקות.

שלב 1

מדביקה פד סיליקון מעל העפעף העליון, והדבקה של הריסים התחתונות על מנת להפריד את בין הריסים. בעזרת מריחה של דבק ייעודי הריסים מוברשות ומורמות כלפי מעלה, ניתן לחוש במתיחה ואי נוחות קלה. בשלב זה מתבצעת מריחה של החומר המקבע את צורת הריס אל תוך תבנית ייעודית ונוצר אפקט ההרמה והעיקול של הריסים הטבעיות.

שלב 2

מבצעת מריחת חומר היוצר אפקט ריכוך, בדומה למרכך שיער החומר מרכך את הריסים שעברו קיבוע והרמה ומחזיר אותם לרכות הטבעית שלהם.

שלב 3

מורחת ג'ל קרטין לצורך הזנת הריסים בויטמינים וצביעת הריסים בגוון שחור לצורך יצירת מראה מודגש יותר.

הרמת ריסים יכולה להתבצע גם בשני שלבים או לחלופין בחמישה שלבים. תלוי בסוג המוצרים. ישנם מוצרים המסוגלים לבצע מספר פעולות במקביל ובכך מקצרים את מספר השלבים. לחלופין, ניתן לבחור במוצר ייעודי עבור כל שלב בנפרד, דבר המשפיע ישירות על זמני הטיפול ולעיתים אף על התוצאות המתקבלות.

למה כדאי לעשות הרמת ריסים?

היתרונות הגדולים של הרמת ריסים טבעיות

יתרון ראשון: הרמת ריסים אינה מכבידה על העין

היתרון הגדול בטיפול הרמת ריסים הוא שאין שימוש בריסים מלאכותיים כלל, כלומר אין הוספה של גוף זר ומשקל נוסף על העיניים. הטיפול מתאים מאוד לנשים שמתקשות להתרגל למשקלם של הריסים המלאכותיים אך עדיין רוצות לשפר את מראה הריסים שלהן.

יתרון שני: איפור לטווח הרחוק

נשים בעלות ריסים מלאים באופן טבעי שרוצות להדגיש את הריסים יכולות לבצע הרמת ריסים וליהנות ממראה ריסים מלא ומעוגל. כמו כן הרמת ריסים יכולה להיות פתרון מושלם עבור נשים שמקדישות זמן רב באיפור העיניים, הטיפול יחליף את מעגל הריסים ואת החיפושים אחר המסקרה המושלמת.

יתרון שלישי: פתרון עבור ריסים שצומחות כלפי מטה

ריסים שצומחים כלפי מטה יכולים להיות מטרד של ממש, בעיקר עם מדובר בריסים ארוכים, נשים הסובלות מצמיחה של ריסים כלפי מטה יכולות להרים את הריסים ולעגל אותן כלפי מעלה בעזרת טיפול הרמת ריסים ובכך לשפר את איכות חייהן.
חשוב להבין שאין מדובר בצמיחת ריסים הפוכה אשר גורמת לדלקות עיניים חוזרות, לטיפול בצמיחת ריסים הפוכה יש להיוועץ ברופא עיניים בלבד.

יתרון רביעי: טיפול שיקום לריסים פגומות

מאחר והחומרים המשמשים את מעצבת הריסים לצורך הטיפול מכילים חומרים איכותיים המזינים את הריס ואת העפעפיים, פעמים רבות הטיפול יכול אף להועיל לשיקום של ריסים פגומות או צמיחה איטית במיוחד. זקיק השערה המגורה כתוצאה מהטיפול מעודד צמיחה מהירה יותר של הריסים והחומרים העוטפים את הריסים בטיפול מוסיפים נפח נוסף והגנה שיוצרת ריסים בריאות וחזקות יותר.

הזמיני עוד היום טיפול הרמת ריסים בעכו, בהילה ביוטי בוטיק, והרשי לעצמך ליהנות ממראה מטופח, טבעי ומלא זוהר. מגיע לך להתפנק!

תקציר תוכן

בואו נדבר בוואטסאפ
1
צריכים עזרה ?
איך אפשר לעזור ?