החלקה אורגנית

החלקת שיער

מראה שיער חלק הוא חלומן של נשים רבות הקמות בכל בוקר, מה לעשות, עם שיער מתולתל או מקורזל הצומח לכל הכיוונים. ישנם היום סוגים שונים של החלקות שיער, מההחלקות המסורתיות הידועות גם כאגרסיביות וכתוצאה מכך בפגיעה שלהן בשיער לאורך זמן ועד שיטות חדשות שהן עדינות הרבה יותר ומשלבות בתוך חומר ההחלקה מינרלים וחומרים מזינים וטבעיים המעשירים את השיער. מהם הסוגים השונים ומה ההבדלים?

החלקה יפנית:

החלקה יפנית היא אחת ההחלקות הותיקות הנחשבות לאגרסיביות. בהחלקה זו לב השערה עובר שינוי מבני המשנה אותה ולכן היא נחשבת לאחת ההחלקות הקבועות. בהחלקה היפנית כמו בהחלקות קבועות אחרות (צרפתית, למשל) השיער הופך ליבש וחלש יותר. בגלל השינוי שעבר השיער והיחלשותו יש להקפיד על שימוש בחומרים יקרים בשיער שיזינו אותו באופן תמידי.

החלקת קרטין:

החלקת קרטין נחשבת להחלקה עדינה יותר מהיפנית. זו אינה החלקה קבועה כי החומר חודר רק לשכבה הראשונה של השערה. החומר בו משתמשים בהחלקת קרטין כולל חומרים מזינים כמו נבט חיטה המזין את השערה ומקנה לה חוזק נוסף. בניגוד להחלקה יפנית בה נוצר מראה שיער ישר מאוד, כאן המראה הנוצר הוא אמנם חלק אך טבעי יותר.

החלקה אורגנית:

 החלקה אורגנית היא הצעירה ביותר מבין השלוש. זהו תחום חדש יחסית שלא כולם גילו עדיין. בהחלקה אורגנית עושים שימוש בחומרים טבעיים ומזינים כמו ויטמינים ומינרלים וללא פורמלין המזיק לשיער וללא צורך ייבוש בפן. החלקה אורגנית משקמת את השיער הטבעי ומתאימה לכל סוגי השיער. היא מחזיקה לתקופה ארוכה וניתן לנשים בהריון, חידוש השורשים כול חצי שנה עד 9 חודשים, החלקה אורגנית יוצרת את ההחלקה תוך הזנת השיער ולכך ישנו יתרון משמעותי על פני ההחלקות האחרות. ומאושרת על ידי משרד הבריאות

טיפול משקם

טיפול משקם לשיער פגום נעשה לפי התוצאה שמועדפת עלייך באמצעות טיפול משקם בקארטין ופן או במחליק. בכל מה שתבחרי, את נהנית משיער מועשר, בריא, חזק ומבריק יותר לאורך זמן, משיקום ברמה הגבוהה ביותר שאינו משנה את גוון השיער ומטיפול שמחייה את כל סוגי השיער.

אנו בהילה ביוטי בוטיק מציעים החלקה אורגנית וטיפולים משקמים לשיער פגום לאחר שגילינו את יתרונותיהם הרבים. בנוסף תוכלו ליהנות אצלנו מטיפולים נוספים כמו הלחמת ריסים, עיצוב גבות, בניית ציפורניים או ציפוי בג'ל סיליקון. הכל כמובן נעשה אצלנו במקצועיות ובאדיבות שהם מבחינתנו הדברים הכי חשובים.

ההטבות שלנו

תקציר תוכן

בואו נדבר בוואטסאפ
1
צריכים עזרה ?
איך אפשר לעזור ?