הילה ביוטי בוטיק מכון יופי בעכו

 

הילה ביוטי בוטיק

בכדי להיות יפה את לא צריכה לסבול ולמעשה, הודות לטכנולוגיה חדשנית את יכולה להתפנק, לבלות וליהנות מהתוצאות המושלמות.
במכון היופי "הילה ביוטי בוטיק" לא נחים ופועלים במרץ ובנחישות ,על מנת להציע לך את טיפולי היופי המתקדמים, האיכותיים והמפנקים ביותר.
במכון תוכלי ליהנות ממגוון רחב של טיפולים המרוכזים בקורת גג אחת וכוללים בין היתר: בניית ציפורניים בג'ל סיליקון ,ציפוי ציפורן טבעית, החלקת שיער אורגנית, פדיקור רפואי, הלחמת/הארכת ריסים, עיצוב גבות בשיטת השערה , הסרת שיער
וטיפולי יופי נוספים.

מקצועיות, אסתטיקה ושירות
המטרה של "הילה ביוטי בוטיק" היא לאפשר לכל אחת הלקוחות להרגיש שהיא מקבלת את הטוב ביותר, יחס חם ,שירות אדיב ומקצועי להיות במכון יופי ולהרגיש כמו בבית.
מהסיבה הזאת, צוות המכון מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אדיבים ומומחים בתחומם. כמו כן, במכון נעשה שימוש בציוד מתקדם ,ובחומרים באיכות בלתי מתפשרת – כמו מוצרי מותג הבוטיק האיכותי –ג'ל סיליקון לציפורניים מבית N.C.I ובאמצעים יעילים לשמירה על סטריליות ואסתטיקה ללא פשרות.

קצת עלי
שמי הילה מזרחי ,וכבר כילדה גיליתי משיכה לתחומי האסתטיקה והיופי.
ובגילאי הילדות המוקדמים, התעקשתי לעזור לאימא שלי בשיוף הציפורניים ולבית הספר הייתי מגיעה עם קלמר מלא בעפרונות איפור ולקים, התעניינתי בכל פעולת טיפוח שהיא ביצעה וחיכיתי לרגע שאהיה גדולה ואוכל לעשות את מה שהיא עושה.
בגילאי הנעורים גיליתי גם את הזיקה והאהבה לעולם האיפור ואיפרתי את כל חברותי הטובות לאירועים שונים ולמסיבות.
לאחר שסיימתי קורס בניית ציפורניים, עשיתי את הצעד המקצועי הראשון שלי בעולם היופי, כשכירה בדוכן לטיפוח הציפורניים.
לאחר מכן התחלתי להתפתח בהדרגה לתחומים נוספים ונרשמתי לשם כך לקורסים מקצועיים עם המדריכות הטובות והמנוסות ביותר(התותחיות בשפה שלנו).
את "הילה ביוטי בוטיק" פתחתי בשנת 2008 בתחילת הדרך כמכון קטן המעניק מספר מצומצם של לקוחות וטיפולים ומכיוון שאני תמיד שואפת לצמוח, בדיוק כמו שאני התפתחתי בתחום המקצועי כך גם המכון צמח וגדל, עד שהפך למה שהוא היום – מכון יופי מהמובילים בעכו, מרכז לטיפולי יופי אסתטיקה והדרכות הבלעדי לבניית ציפורניים בג'ל סיליקון (עכו,נהריה,כרמיאל והסביבה) המציע מגוון רחב של טיפולים ומאפשר לכל אישה ליהנות מטיפולים מותאמים אישית עבורה עם 100% אחוזי הצלחה.

בואו נדבר בוואטסאפ
1
צריכים עזרה ?
איך אפשר לעזור ?